Resim kursları kayıtlarımız başlamıştır…

Resim yapmak bazıları için bir hobi, bazıları için bir meslek, bazıları içinse hafif bir tebessüm kaynağıdır. Sizin içinizde bu yönde bir merak ve istek olduğunu düşünüyorsanız, gelin bizimle renklerin büyülü dünyasında birarada olalım. Alanında uzman eğitmenlerimiz, yaşınız kaç olursa olsun yeteneklerinizi ortaya çıkarak hayatınıza artık vazgeçeme..

Annelere Özel Piyano Dersleri

ANNELERE ÖZEL PİYANO DERSLERİ Bu program, çocukları okuldayken vakitlerini sanatla değerlendirmek isteyen anneler içindir.   Annelere özel piyano dersleri programına başvuran sanatsever anneler %20 indirim hakkına sahiptir. KİMLER KATILABİLİR? Tüm sanatsever anneler bu programa katılabilirler. PROGRAMIN UYGULANMA ŞEK..

Doğan Canku Gitar Workshop

Doğan Canku Gitar Workshop

Ünlü gitar sanatçısı Doğan Canku ile kariyerinizin en özel çalışma günlerinden birini yaşayabilirsiniz. Workshop 14 Kasım 2015 tarihinde, saat 10:00 - 13:00 arası ve öğleden sonra 14:30 - 17:30 arası toplam 6 saat olarak yer alacaktır. Kayıtlar 20 kişilik kontenjan ile sınırlıdır. Rezervasyon için 0(532) 718 24 08 nolu telefondan Müzika..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!